Справа Деркача: НАБУ і САП заявили про завершення слідства

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура у четвер повідомили про завершення слідства у справі стосовно колишнього нардепа, який підозрюється у державній зраді та незаконному збагаченні, пише УНН.

Ідеться про справу отримання щонайменше 567 тис. дол. від правоохоронних та розвідувальних органів рф, про що колишньому нардепу Андрію Деркачу повідомили про підозру у вересні 2022 року. А на початку липня ВАКС надав дозвіл на здійснення заочного досудового розслідування щодо Деркача.

Цитата

“Прокурор САП прийняв рішення про завершення досудового розслідування та надав відповідне доручення детективами НАБУ про відкриття матеріалів у справі стосовно народного депутата України III-IX скликань, який підозрюється у державній зраді та незаконному збагаченні”, – повідомили у САП.

Деталі

Як повідомили у САВ, під час досудового розслідування встановлено, що колишній нардеп своїми діями дискредитував Україну на міжнародній арені, погіршував дипломатичні відносини зі США, ускладнював інтеграцію України до Європейського Союзу та НАТО. За що протягом 2019-2022 років отримав щонайменше 567 тис. дол. США від правоохоронних та розвідувальних органів рф.

САП та НАБУ кваліфікують його дії за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111, ст. 368-5 КК України.

У НАБУ вказали, що разом із САП “завершили розслідування за підозрою народного депутата України III-IX скликань у державній зраді та незаконному збагаченні”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.