САП просить ВАКС посадити ексслідчого ГПУ Суса на 10 років тюрми за привласнення майна під час обшуків ФОТО

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить Вищий антикорупційний суд засудити колишнього слідчого Генпрокуратури Дмитра Суса до 10 років позбавлення волі за привласнення майна під час обшуків.

Також прокурор просить конфіскувати у Суса все майно. Наразі у суді триває стадія дебатів у справі слідчого. Сус обвинувачується у привласненні та реалізації майна, вилученого під час обшуків підпільних казино (грошові кошти, гральні автомати, столи для покеру і рулеток, барні стільці, відеореєстратор та інше майно).

Сусу інкримінується розтрата майна, яке визнано речовими доказами на понад 800 тисяч гривень. Прокурор заявив, що більшість майна Сус продав за 10 тисяч доларів.

У 2018 році Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала в Подільський районний суд Києва обвинувальний акт стосовно колишнього заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитра Суса.

Згодом справу Суса передали у ВАКС. Сус обвинувачується в розкраданні майна й декларуванні недостовірної інформації.

У березні 2018 року Сус вийшов з СІЗО під заставу 1,2 млн гривень.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.