Продавали медикаменти російській армії: на Житомирщині викрили фармкомпанію ФОТО

Розпочато процесуальне керівництво щодо директора українського підприємства, яке займалось продажем ліків для окупантів. Чоловіку повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, пише УНН.

За даними слідства, після повномасштабного вторгнення на територію України, працівники фармакологічної компанії, розташованої у Житомирській області, постачали українські ліки до військових шпиталів рф.

Основними товарами в цій схемі були знеболювальні засоби, які використовувались для лікування поранених окупантів, зокрема і тих, які були на полі бою.

Згідно з доказами, до лютого 2022 року ця компанія експортувала свою продукцію до росії.

Після запровадження санкцій проти держави-агресора та початку повномасштабного вторгнення, службові особи підприємства розробили механізм обходу обмежень.

Для цього вони спільно з російськими партнерами використовували підконтрольні комерційні структури на Близькому Сході та в Європейському Союзі.

Суть схеми полягала в тому, що українські медикаменти спочатку надходили до закордонних фірм, а потім через зміну товарно-транспортних накладних доставлялися до фактичних замовників з рф.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.