Депутата Чернігівської міської ради підозрюють у переправленні ухилянтів за кордон через систему «Шлях» ФОТО

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру депутату Чернігівської міської ради за фактами сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон України та перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.

За даними слідства, підозрюваний, використовуючи свої повноваження та будучи керівником громадської організації, під час дії воєнного стану разом зі спільниками організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон.

Це коштувало ухилянтам від 50 до 164 тис грн.

Від громадської організації під керівництвом підозрюваного на адресу Мінінфраструктури упродовж липня-грудня 2022 року надсилали листи з недостовірними відомостями про осіб для неправомірного внесення даних про них до системи «Шлях».

У результаті таких дій підозрюваного призовники, ухиляючись від мобілізації, виїхали за кордон як водії, які нібито здійснюють перевезення гуманітарних та медичних вантажів для потреб Збройних Сил та інших військових формувань. Водночас, жодної гуманітарної допомоги вони не доставили та до України до цього часу не повернулися.

Крім того, дії підозрюваного призвели до перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.

За матеріалами Чернігівської обласної прокуратури

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.