Організаторів "п'яних вечірок" у Києві, де знущалися з дівчат, відправили під арешт ФОТО

Шевченківський райсуд Києва 3 лютого відправив під арешт на два місяці двох блогерів, які влаштовували у Києві “п’яні вечірки” та знущалися на них із дівчат. Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Нєбитов не уточнює імен фігурантів, але “Суспільне” пише, що ідеться про Андрія Ярину і Ярослава Домбровського.

Ярина був ведучим трансляцій із вечірок. Він родом із Хмельницької області. 31 січня, коли його діяльність почали масово обговорювати в мережі, він заявляв, що у такий спосіб він збирає кошти на потреби ЗСУ, а дівчата, які фігурували на відео, самі винні. Обвинувачення у зґвалтуваннях підозрюваний відкидає.

Прокурор на суді заявив, що Ярину треба відправити під арешт, оскільки він може втекти або знищити речі й документи, які потрібні слідству.

Під час спілкування обвинуваченого із суддею той запевняв, що все робив заради контенту. Під час обшуку в кишені Ярини виявили $4 тис. Він розповів присяжним, що отримав ці гроші від продажу одягу із секонд-хенду.

Адвокат підозрюваного Олег Охман назвав справу політичною. За його словами, оголошення підозри і проведення обшуків відбувалося з порушеннями. Захисник додав, що від потерпілих заяв не надходило.

Щодо співорганізатора вечірок Домбровського, то прокурори сказали, що той мав речовину, схожу на наркотики, проте це ще має довести слідство. Чоловік навчається у Тернополі. Адвокат сказав, що той не мав доступу до Telegram-каналу, ніде не зафіксовано, що робив фото. Батьки виявили бажання внести заставу.

“Нікого не знімав, я не маю доступу до соцмереж. Участь у вечірках – єдине, де брав участь. Я ні до кого не ліз, нікому нічого поганого не зробив”, – сказав Домбровський.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.