На Волині від ускладнень кашлюка померло немовля

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Від ускладнень кашлюка померла 2-місячна дитина у Волинській області, повідомили у вівторок в ДУ “Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”, пише УНН.

Цитата

“У Луцькому районі в липні від ускладнення кашлюка (пневмонія, ураження серця, мозку) померла 2-місячна дитина, нещеплена проти цієї хвороби за віком. Ймовірно, інфікування відбулося від старших дітей в сім’ї, які також не щеплені в зв’язку з відмовами батьків”, – повідомили в установі.

Деталі

В осередку захворювання, як вказано, провели епідеміологічне розслідування.

“Встановлено коло контактних осіб, здійснено їх бактеріологічне обстеження. Організовано медичне спостереження за контактними, виявлено з проявами кашлюка 3 дітей, які направлені на стаціонарне лікування”, – зазначили у відомстві.

Також зазначається, що вивчено стан вакцинації проти кашлюку дітей громади, в якій проживає сім’я. “Триває комунікаційна робота з батьками, які відмовляються від проведення щеплень своїм дітям. Надана інформація голові громади”, – вказали в установі.

Доповнення

За даними ЦКПХ, у Волинській області цього року спостерігається ріст захворюваності на кашлюк. За 6 місяців 2023-го зареєстровано 66 випадків захворювання, з них 64 – серед дітей. 40% захворілих не мали жодного щеплення проти кашлюка. У минулому році це захворювання не реєструвалося.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.