На кордоні спіймали контрабандиста, який замість гуманітарки віз брендовий товар на 1,6 млн гривень ФОТО

Спробу незаконного переміщення парфумів, смартфонів, брендового одягу та взуття викрили прикордонники Чернівецького загону зі співробітниками митниці.

Товари на загальну суму близько 1,6 мільйонів гривень виявили у пункті пропуску «Дяківці» під час поглибленої перевірки автомобіля, яким повертався з Румунії громадянин України. Під час спілкування з чоловіком правоохоронці з’ясували, що він виїжджав за кордон нібито за гуманітарною допомогою для цивільного населення України.

Товари, які незаконно ввозилися в Україну, вилучено представниками митної служби.На кордоні спіймали контрабандиста, який замість гуманітарки віз брендовий товар на 1,6 млн гривень ФОТОНа кордоні спіймали контрабандиста, який замість гуманітарки віз брендовий товар на 1,6 млн гривень ФОТОНа кордоні спіймали контрабандиста, який замість гуманітарки віз брендовий товар на 1,6 млн гривень ФОТОНа кордоні спіймали контрабандиста, який замість гуманітарки віз брендовий товар на 1,6 млн гривень ФОТОНа кордоні спіймали контрабандиста, який замість гуманітарки віз брендовий товар на 1,6 млн гривень ФОТОНа кордоні спіймали контрабандиста, який замість гуманітарки віз брендовий товар на 1,6 млн гривень ФОТО

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.