На Буковині упередили розтрату 13,5 млн грн на ремонті будівлі для ВПО ФОТО

У Чернівецькій області упередили розтрату 13,5 млн грн державних коштів на ремонті будівлі для внутрішньо переміщених осіб. Про це інформує Територіальне управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області, пише Медіа агентство АСС.

Раніше комунальна установа органу місцевого самоврядування оголосила закупівлю з капітального ремонту будівлі комунальної власності. Проте переможець конкурсу не надав усіх необхідних документів. За результатами аудиторського моніторингу закупівлі торги вирішили скасувати. Згодом установа повторно оголосила закупівлю.

Аналітики Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області встановили, що подані учасником закупівлі документи не відповідають кваліфікаційним вимогам тендерної документації, оскільки виконання робіт передбачало використання визначеної у переліку техніки. А учасник не надав підтверджуючих документів про наявність у його власності або користуванні техніки, якою виконуються 60-70% усіх робіт.

Відтак тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі повинні були відхилити. Попри це, його визначили переможцем. Аналітики Теруправління скерували до комунальної установи-замовника лист із рекомендацією щодо усунення виявлених порушень. За результатом розгляду рекомендації Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області замовник скасував торги.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.