На благодійному концерті у Дніпрі чоловік накинувся на музикантів з ножем ФОТО

На благодійному концерті у Дніпрі виступали гурти BLIND8, Burned Time Machine i Telema. Захід, на жаль, не минув без інциденту.

Учасники заявили, що під час концерту один з фанатів перебрав з алкоголем і поводився неадекватно. Після зауважень він дістав ніж і накинувся на одного з музикантів, повідомляє Інформатор.

Басист BLIND8 розповів, що чоловік випив забагато алкоголю і в слемі (“ритуал” на концертах, під час якого слухачі штовхаються і врізаються один в одного) поводився неадекватно. Один з учасників гурту, який вже завершив свій виступ, зробив зауваження порушнику. Після цього чоловік накинувся на музиканта.

-Натовп його скрутив і вигнав на вулицю. Далі на вулиці цей чоловік до тих же музикантів причепився з розбірками і дістав ніж. Потім приїхала поліція і його пов’язали, – розповів очевидець.

У свою чергу, музикант BTM Мирослав Щербак сказав, що зробив зауваження слухачу, коли побачив, що той відверто б’є людей. Порушник нецензурно висловився на адресу Мирослава. Він також запропонував музиканту “вийти розібратись”, а після цього – зчепився з кимось із відвідувачів. Хулігана заспокоїли у фізичний спосіб. А потім його вивела охорона.

Та на цьому історія не завершилась. Мирослав вийшов з дружиною та іншим учасником концерту на вулицю та знову побачив агресора. Той розпочав нецензурну лайку на адресу відвідувачів заходу. Мирослав запропонував йому залишити концерт та у відповідь отримав образу. Музикант викликав поліцію.

-Поліція прибула за декілька хвилин, вони вибили у нього ніж та заарештували. У чоловіка в рюкзаку знайшли ще биті стакани, – розповів Мирослав.

На агресора написали заяву.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.