ВОДНИЙ ПОТІК, СПРИЧИНЕНИЙ ПІДРИВОМ КАХОВСЬКОЇ ГЕС, НЕСЕ ЗА ТЕЧІЄЮ МІНИ І СНАРЯДИ – ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД НЕБЕЗПЕКИ ФОТО

Не підходьте! Не чіпайте! Дзвоніть 101!

Після підриву російськими окупаційними військами Каховської ГЕС стрімка течія позривала мінно-вибухові загородження, які окупанти облаштовували на лівому березі. Наразі велика кількість мін дрейфує у воді за течією. Про це повідомляє у Telegram Оперативне командування «Південь».

Одну з таких протидесантних мін викинуло на берег Одещини. Сили оборони небезпеку контрольовано знищили. В умовах розвитку надзвичайної ситуації, пов’язаної з підривом Каховської ГЕС, посилено мінну небезпеку як вздовж берегів Дніпра, Дніпро-Бузького лиману, так і всього чорноморського узбережжя Миколаївщини і Одещини, кажуть в ОК «Південь».

Тут зауважують, що стрімка течія підіймає з ґрунту міни та нерозірвані боєприпаси. Вони дрейфують Дніпром та непередбачувано можуть розірватися. Також течія їх може виносити на берег в районах розливу, що дуже небезпечно для людей.

«Побачили небезпечний предмет? Не підходьте! Не чіпайте! Дзвоніть 101! Обов’язково проведіть роз’яснювальну роботу з дітьми», – закликають військові.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.