Матері-виховательці повідомлено про підозру у катуванні малолітнього хлопця ФОТО

Виховательці дитячого будинку сімейного типу, що на Київщині, повідомлено про підозру у катуванні 13-річного вихованця. За даними Фастівської окружної прокуратури, мати-вихователька, яка опікувалася 7 дітьми, стала підозрюваною у фізичних та моральних травмах, завданих хлопцеві, – повідомляє Офіс Генерального прокурора.

У листопаді 2023 року під час конфлікту вихователька взяла хромовану трубу та побила 13-річного підопічного з метою покарання та залякування інших дітей. Вона нанесла хлопцю удари по голові та тулубу, а також завдала біль та тілесні ушкодження, б’ючи його по різних частинах тіла.

Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, проте прокуратура планує оскаржити це рішення. Усі діти, які проживали у будинку, тимчасово евакуювали та перевели до реабілітаційного центру.

Зазначається, що цей випадок викликав шок та обурення у громадськості, а прокуратура продовжує здійснювати розслідування та намагається забезпечити належне покарання винуватиці за ці жахливі дії над неповнолітнім.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.