Бази відпочинку Криму переобладнали для лікування російських військових

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Російська влада використовує бази відпочинку в окупованому Криму для реабілітації та лікування військових рф. Про це повідомив заступник постійного представника президента України в АР Крим Денис Чистіков в ефірі телеканалу Фрідом, повідомляє УНН. За його словами, це пов’язано з тим, що підконтрольне кремлю керівництво півострова не може утримувати та отримувати прибуток від рекреаційної сфери.

Цитата

«Більшість закладів, які використовувалися для відпочинку, зараз масово переводять для реабілітації та лікування російських військових. Так, з’являються щотижня інформація, що якусь із установ чи баз відпочинок передано Міністерству оборони, або було підписано тривалий контракт на надання послуг саме для російських військових», – зазначив Чистиков.

Деталі

Незважаючи на всі кроки, які рф зробила, щоб залучити туристів на окуупірований півострів, туристичний сезон у Криму не відбувся. Він на 50% нижчий за торішній, який теж був невдалим і мав негативну тенденцію. За даними Дениса Чистікова, як «відпочиваючих» російська влада привезла соціально незахищені верстви населення, а також сім’ї військовослужбовців Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупованому Криму “бавовна” рух по Кримському мосту перекрито 

Нагадаємо

Раніше українська розвідка повідомляла, що на території тимчасово окупованого півострова зростає протистояння. між російським контингентом та проукраїнсько налаштованим громадянським населенням. Військові об’єкти в Криму все частіше зазнають атак «коктейлями Молотова», у відповідь окупанти посилюють репресії.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.