Звинувачений у держзраді ексведучий каналу Медведчука виїхав із України в США ФОТО

Судове засідання у справі Руслана Коцаби не відбулося, оскільки на нього не з’явилися ані обвинувачений, ані його захисник, ані представник прокуратури. Проросійський журналіст після від’їзду записав ролик у центрі Нью-Йорка, назвавши Україну “ефемерною державою, яка утилізує своїх громадян за інтереси США та Росії”.

Обвинувачений у державній зраді блогер Руслан Коцаба, який працював на одному з телеканалів екснардепа Віктора Медведчука, зміг виїхати з України. Про це він повідомив на своєму Youtube каналі.

16 січня в Івано-Франківській області мало пройти судове засідання в справі журналіста й блогера Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді. Однак жодна зі сторін не з’явилася до суду.

Це пов’язано з тим, що обвинувачений у держзраді Руслан Коцаба зміг виїхати з України в США. На своєму YouТube-каналі блогер, який раніше працював на одному з телеканалів екснардепа Віктора Медведчука, опублікував відео з центру Нью-Йорка, в якому озвучив кілька пропагандистських заяв.

Зокрема, Коцаба заявив, що українцям не потрібно брати участь у війні проти Росії, оскільки наша країна не є стороною конфлікту. Обвинувачений у держзраді також назвав Україну “ефемерною державою, яка утилізує своїх громадян за інтереси США та Росії”.

“Зеленський у душі пацифіст такий самий, як я. Тобто він не збирався вмирати за інтереси олігархів або за ефемерну державу Україну, яка по суті зараз утилізує на своїй землі українців лише на користь геополітичної війни між США та РФ”, — заявив Коцаба у відеоролику, знятому в США.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.