В Умані засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації, бо самостійно виховує неповнолітню дитину ФОТО

В Черкаській області до виправних робіт засудили 39 річного батька-одинака. Чоловік розповів, що його викликали до військкомату, де він був визнаний придатним до служби в армії. Чоловік ухилився від мобілізації, оскільки виховує малолітню дитину та утримує літню матір. Чоловіка засудили до 1 року та 6 місяців іспитового терміну.

Уманський міськрайонний суд до іспитового терміну засудив 39-річного чоловіка, який відмовився від мобілізації, бо самостійно виховує дитину. Підозрюваному, який є солдатом запасу, 6 жовтня вручили повістку. Чоловік повинен був прибути до військової частини 9 жовтня 2023 року.

На суді чоловік розповів, що його викликали до військкомату, де він пройшов ВЛК. Його визнали придатним до служби в армії. Чоловік ухилився від мобілізації, оскільки є самотнім батьком та самостійно виховує неповнолітню дитину та ще й утримує літню матір. Провину він визнав та розкаявся. 

Суд врахував, що чоловік дійсно самостійно виховує неповнолітнього сина та утримує літню матір. Його визнали винним за ст. 336 КК України та засудили до 3 років позбавлення волі. Згодом суд замінив це покарання на 1 рік та 6 місяців іспитового терміну.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.