Українського прикордонника оштрафували на 499 800 грн за допомогу ухилянтам ФОТО

На Одещині судили прикордонника, що допоміг двом чоловікам призовного віку виїхати поза межі країни. За свої послуги та інструктаж щодо перетину кордону з Молдовою він взяв по 2,5 тисячі доларів з кожного “клієнта”.

Білгород-Дністровський міськрайонний суд оштрафував інспектора Держприкордонслужби на пів мільйона гривень, конфіскував його майно та позбавив звання старшого сержанта. Про це йдеться у рішенні суду, що з’явилося у Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

Як видно з тексту вироку, суд встановив, що інспектор прикордонної служби власною автівкою підвозив чоловіків призовного віку до прикордонного пункту пропуску “Паланка – Маяки – Удобне” та вивозив на транзитну ділянку автодороги, аби уникнути обов`язкової перевірки документів. Також підсудний інструктував громадян України, що їм слід казати і як діяти у разі зустрічі з прикордонниками Молдови.

За це кожен з чоловіків, що скористалися “послугою”, заплатили прикордонникові по 2,5 тисячі доларів.

У ході розслідування інспектор ДПСУ свою провину визнав та уклав угоду зі слідством.

Суд призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 499 тис. 800 грн. Упродовж 3 років йому заборонено обіймати посади, пов’язані з охороною держкордону, а також  посади в органах держвлади та місцевого самоврядування. Суд також конфіскував майно обвинуваченого та у вигляді додаткового покарання позбавив його військового звання “старший сержант”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.