Україні потрібно нарощувати не лише велику ППО, а й малу – Ігнат

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Україні потрібно нарощувати не лише далекобійні системи ППО, а й системи малої дальності для збиття «шахедів». Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних Сил Юрій Ігнат, пише УНН.

Цитата

«Є місця більш захищенні новітніми системами, далекобійними комплексами середнього радіуса дії, є місця захищенні меншими ППО. Це може бути ППО сухопутніх військ, а також мобільні вогневі групи. Або ж місця де будуть працювати винищувачі. Таким чином, щоб закрити й там тим щитом про який говорив президент потрібно більше систем власне середнього радіусу дії, які зможуть працювати на великих дистанціях», – розповів Ігнат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський заявляв, що в країні роблять все, щоб український повітряний щит ставав тільки міцнішим.

Ігнат зазначив, що Україні потрібно більше новітніх та сучасних комплексів ППО.

«Для того, щоб діставати повітряні цілі далі і вище потрібні комплекси новітні та сучасні, які Україні потрібно більше. До того ж старі радянські системи вже виснажуються, їхній ресурс не вічний, як і ракети до них. Від IRIS-T і NASAMS – це комплекси середнього радіуса дії. Потрібно необхідну кількість їх дивізіонів для того, щоб перекрити ті міста, стратегічні об’єкти критичної інфраструктури. Далі є ППО сухопутних військ таке як Crotale, є Gepard. Це те, що дуже ефективно знищує «Шахеди». «Шахеди», як ви бачите мобільно-вогневі групи теж знищують, але для них потрібна візуальна прив’язка. Можна, але не раціонально «Шахеди» знищувати великим ППО, для цього потрібні інші засоби. Тому нарощувати потрібне не лише велике ППО, а й мале…», – розповів Ігнат.

Доповнення

У Міноборони розповіли, що являє собою батареї ППО NASAMS, які захищають українське небо.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.