У Дніпрі затримали прихильників Шарія, які готували антиукраїнські акції ФОТО

У Дніпрі співробітники Служби Безпеки викрили агітаторів проросійської ідеології, що хотіли розхитати внутрішньо-політичну обстановку на Дніпропетровщині.

У Дніпрі викрили групу агітаторів руського міра. Учасники осередку “партії Шарія” готувались до масових заворушень в регіоні. Завдяки СБУ членам підпільної групи не вдалося розхитати внутрішньо-політичну обстановку у Дніпропетровщині.

Під час обшуків бази пропагандистів співробітники Служби Безпеки знайшли інструкції до створення масових заворушень під час громадських заходів. Зловмисники готували вуличні акції з підтримки дій рашистів та їх агресії. Окрім того, у підвалах прокремлівського осередку знаходились видання з ворожою пропагандою, листівки і фінансова звітність витрат на антиукраїнську діяльність.

Як повідомили слідчі, організував групу мешканець Донеччини, що переїхав до Дніпра під виглядом переселенця. Він облаштовував підпільне відділення та підтримував зв’язок з представниками Шарія, що знаходяться за кордоном. Контактував зловмисник виключно з “перевіреними” особами та приховував адресу проживання, аби не видати себе.

Усі матеріали справи зараз проходять ретельні перевірки. Триває слідство.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.