"Тиждень, що минув, був вкрай складним": Маляр розповіла, де точаться бої на сході

Ганна Маляр

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Російські війська минулого тижня безуспішно вели штурмові дії східніше Петропавлівки Харківської області, продовжували їх в районі Серебрянського лісу, бої точились і тривають у районі Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки Донецької області, повідомила у понеділок заступниця міністра оборони Ганна Маляр, пише УНН.

Цитата

“Схід. Тиждень, що минув, був вкрай складним. Ворог кинув усі сили, аби зупинити наш наступ. Протягом усього тижня схід був епіцентром бойових дій”, – вказала Маляр.

Деталі

З її слів, українські оборонці не дають ворогу просуватись на Куп’янському, Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. “Там тривають важкі бої”, – зазначила вона і повідомила деталі:

  • На Куп’янському напрямку противник здійснював пошук слабких місць в нашій обороні, безуспішно вів штурмові дії в районі східніше Петропавлівки Харківської області, повідомила заступниця міністра.
  • На Лиманському напрямку противник продовжував штурмові дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу Донецької області. Наші війська успішно відбивали атаки ворога в районі Новоєгорівка, Білогорівка, Сергіївка, Надія, вказала Маляр.
  • На південному фланзі Бахмутського напрямку, зі слів Маляр, наші війська протягом тижня продовжували наступальні дії. “Рух був дуже ускладнений мінуванням та обстрілами. Але наші війська змусили противника доволі витратно оборонятись, бо знищили чимало ворожої техніки та бійців. Бої точились протягом тижня і тривають зараз в районі Кліщіївки, Андріївки, та Курдюмівки”, – зазначила Маляр.
  • На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник, за її словами, зосереджував основні зусилля на веденні наступальних дій з метою встановлення повного контролю над населеними пунктами Красногорівка, Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка. Здійснював безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Старомайорське.

Нагадаємо

Сили оборони України мали тактичний успіх на напрямку Мала Токмачка, Роботине Запорізької області і закріплюються.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.