Шахраї створили фейкову сторінку керівника ДніпроОВА ФОТО

У соціальній мережі створили сторінку голови Дніпропетровської військової адміністрації Сергія Лисака із неправдивою інформацією, щоб посіяти паніку серед населення. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Telegram-канал керівника ДніпроОВА Сергія Лисака.

В публікації рашисти намагалися змістити акценти та створити паніку серед населення, лякаючи українців “другим Чорнобилем”. Він нібито трапиться на Запорізької АЕС через наслідки підриву Каховської гідроелектростанції. В цьому пості є дезінформація та багато помилок.

Перше — гідроелектростанція не “зруйнувалася”, а її підірвали російські окупанти. Таку тезу про нібито саморуйнування Каховської ГЕС поширює російська пропаганда, щоб зняти з себе відповідальність. Слід також додати, що назву цього об’єкту написали з маленької букви “каховської ГЕС”.

Друге — загроза для Запорізької атомної станції дійсно існує. Але за словами експертів Енергоатому, наразі хвилюватися не варто, ситуація під контролем спеціалістів. Тому таку публікацію від “голови ОВА” спеціально зробили, щоб посіяти паніку. Зловмисники також додали посилання до “детальнішої інструкції”. Після того як людина перейде за ним, шахраї можуть вкрасти особисті дані користувача.

«Рашистські гниди не сплять. Сьогодні були створені фейкові сторінки ряду очільників ОВА! Путіністи хочуть посіяти паніку серед українців. Не вийде! Ми добре знайомі з інформаційною гігієною. Забанимо в мережі. Знищимо на полі бою!», – відреагуав Сергій Лисак. Щоб якомога швидше заблокувати цю сторінку потрібно поскаржитися на неї. Алгоритм наступний: натисніть на три крапки; виберіть розділ “отримати підтримку або поскаржитися”; в наступному пункті оберіть “несправжня сторінка” та відправте скаргу. Як блокувати фейкову сторінку також зображено на фотографії.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.