Ошукали переселенців на 85 тисяч гривень ФОТО

Черкаською окружною прокуратурою скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього начальника відділу одного з комунальних підприємств та коменданта гуртожитків комунального підприємства за вчинення шахрайства стосовно переселенців та зловживання своїм службовим становищем.

Хто повідомляє: Черкаська обласна прокуратура

В чому суть?

Двоє спільників шляхом обману, користуючись масовим прибуттям до м. Черкаси внутрішньо переміщених осіб та усвідомлюючи гостру потребу у житлі, організовували їх поселення та проживання на території міста Черкаси, у гуртожитках комунального підприємства. Але при цьому, умисно не повідомляли їм про можливість безкоштовного проживання у випадку укладення з Черкаською міською радою договорів оренди та не роз’яснювали порядок нарахування й оплати за надані комунальні послуги.

Користуючись необізнаністю осіб, підозрювані самостійно називали потерпілим суми до сплати та в такий спосіб безпосередньо отримували від них грошові кошти під виглядом оплати за оренду кімнати чи нібито для сплати комунальних платежів, хоча насправді не мали на меті використовувати їх для будь-якого зарахування на рахунки департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради чи підприємств – надавачів комунальних послуг, внаслідок чого заволоділи грошовими коштами на загальну суму 85 900 грн.

Наразі триває слідство

0 0 голосів
Рейтинг статті
Поширити в соціальних мережах !
Shares
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x