Скандал з патрульними Дніпра 29 серпня: жінці, що була в авто обрали запобіжний захід ФОТО

Сьогодні у Дніпрі в суді пройшло засідання, де обирали запобіжний захід жінці, котра знаходилась за кермом автомобілю, зупиненому патрульними 29 серпня. Тоді під час конфлікту з поліцією застрелили чоловіка.

Раніше молодій пані повідомили про підозру за опір працівникові правоохоронного органу. Дівчина у суді була без адвоката і свої інтереси представляла сама.

Скандал з патрульними Дніпра 29 серпня: жінці, що була в авто обрали запобіжний захід ФОТО

«Суспільне» повідомляє, що прокурор просив для підозрюваної про нічний домашній арешт з 20:00 до 8:00.

Зазначалось, що показання свідків та потерпілих є доказом вчинення нею кримінального правопорушення, тому є всі підстави вважати, що підозрювана може вмовляти тим чи іншим способом, незаконно впливати на свідків, щоб уникнути кримінальної відповідальності.

Сама ж підозрюванапросила відпустити її під особисте зобов`язання, зазначаючи, що втікати від правосуддя не думала і не думає. Крім того,  винною вона себе не вважає. За словами жінки, патрульний не надав їй свого посвідчення, а тікати після того, як зупинили автівку, вона не збиралася.

На фіналі суд частково задовольнив прохання прокурора, обравши пані запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 21:00 до 7:00 на 60 діб.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.