Мелітопольске ДБР розкрило угрупування правоохоронців-зрадників, які грабували квартири своїх колишніх колег ФОТО

Зрадники-поліцаї із Запорізької області перейшли на бік ворога, грабували своїх колег і брали участь у пропаганді.

Працівники ДБР завершили спецрозслідування стосовно дев’ятьох колишніх правоохоронців із Запорізької області, які нині працюють на ворога.

На початку тимчасової окупації населеного пункту вони зрадили присязі та стали служити у фейковому правоохоронному органі рф на території смт Чернігівка Запорізької області. Щоб довести свою відданість окупантам, вони відразу здали своїх колег, які відмовились переходити на бік ворога.

Слідством також встановлено, що зрадники грабували квартири та дома своїх колишніх товаришів по службі, які евакуювались на вільну територію України. Брали участі у пропагандистських заходах окупантів, агітували вступити до лав окупантів інших правоохоронців.

Зокрема, завдяки їм лави «народной милиции» поповнили місцеві колишні правоохоронці, що були звільнені за кримінальні правопорушення.

Експравоохоронці обвинувачуються у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацію майна. Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.