Двоє ветеранів США загинули на війні в Україні

КИЇВ. 6 серпня. УНН. Двоє ветеранів американської армії загинули внаслідок атаки безпілотника в Україні в кінці липня. Вони добровільно пішли воювати проти російських сил разом з українськими військами. Про це пише газета Міноборони США Stars and Stripes, передає УНН.

Деталі

Ендрю Ірвін Веббер , колишній офіцер армії, і Ленс Лоуренс, колишній кулеметник морської піхоти, загинули під час військової операції на сході України 29 липня.

За попередніми даними, щонайменше 16 американців загинули на російсько-українській війні, хоча офіційних цифр немає.
Один із побратимів Ленса Лоуренса записав у Twitter, що він забезпечував прикриття товаришів-солдатів під сильним вогнем ворога, в тоді ж загинув.

За словами капітана речника Корпусу морської піхоти Райана Брюса, Ленс Лоуренс приєднався до Корпусу морської піхоти США в 2013 році і отримав звання рядового першого класу після трьох років служби.

Інший американський ветеран, Ірвін Веббер, пішов на службу в Збройні сили України у травні. У 2005 році він закінчив Військову академію США у Вест-Пойнті, штат Нью-Йорк, і протягом десяти років служив в армії офіцером-хіміком і офіцером піхоти.

Веббер двічі був в Афганістані і отримав звання капітана. Веббер отримав ступінь юриста в Північно-Західному університеті після того, як залишив армію, і працював корпоративним юристом у Сіетлі, коли вирішив поїхати в Україну.

Веббер залишає дружину та двох маленьких дочок.
Держдепартамент заявив, що підтримує зв’язок із родинами обох чоловіків і надає усю можливу консульську допомогу.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.