До Києва завезли 89 авто під виглядом гуманітарної допомоги для військової частини ФОТО

СБУ виявила незаконну корупційну схему з продажем гуманітарних авто у Києві. Про це редакція дізналася з кримінального провадження за ч. 3 ст. 190 КК.

В ході здійснення контррозвідувального забезпечення військових частин, які дислокуються у Києві та  області, було отримано відомості, щодо можливих злочинів у сфері господарської діяльності.

Протягом 2022 року, через різні пункти пропуску в інтересах одної військової частини було завезено 89 транспортних засобів. Про те, згідно відповіді керівництва, вказані авто в них на обліку не перебувають. Більш того, листи на отримання транспорту з військової частини не направлялись.

Встановлено, що невідомі особи діючи за попередньою змовою під виглядом волонтерських організацій та благодійних фондів здійснювали постачання автомобілів на потреби ЗСУ, а саме в/ч НОМЕР_1 , використовуючи зв’язки з керівництвом вказаної військової частини, шахрайським шляхом заволоділи автомобілями.

Встановлено частину стійкої організованої злочинної групи осіб, причетних до скоєння низки злочинів з використанням службового становища, підроблених документів, використання зв’язків серед кримінального середовища.

Зокрема встановлено, що для прикриття злочинної діяльності використовувались ряд благодійних організацій. Проводяться заходи з встановлення інших членів керівництва військової частини котрі отримували грошову винагороду.

Наразі частина з авто, чиє місцезнаходження встановлено, вже передана по ухвалам суду до діючих військових частин.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.