Дії ЗСУ в районі Бахмута є частиною операції з відтягування російських військ - ISW

Бахмут

КИЇВ. 6 серпня. УНН. Українські сили продовжують стягувати російські війська в район Бахмута і закріплювати їх там, незважаючи на уповільнення темпів українських операцій на цій території. Про це йдеться у звіті ISW, повідомляє УНН.

Цитата

«Українські наступальні операції на південному і північному флангах Бахмута останніми днями сповільнилися, а російські та українські джерела не повідомляли про будь-які українські наземні атаки в цьому районі 5 серпня. Швидкість наступу українських військ у районі Бахмута також сповільнилася в останні тижні. Українські операції навколо Бахмута залучили додаткові російські частини і з’єднання в район Бахмута і втримали російські сили в цьому районі, що, ймовірно, було однією з їхніх основних цілей», – ідеться у звіті.

За інформацією аналітиків ISW, російські сили розгорнули елітні з’єднання і частини для підтримки оборонних операцій навколо Бахмута, зокрема елементи 98-ї гвардійської повітряно-десантної (ПДВ) дивізії, 11-ї бригади ПДВ, 106-ї дивізії ПДВ і 364-ї бригади спецпризначенців (Головне управління Генштабу Росії). Також імовірно там є частини 31-ї бригади ПДВ (південний фланг Бахмута) і частини 150-ї мотострілецької дивізії (8-та гвардійська загальновійськова армія, ЮВО).

«Прибуття цих частин (31-ї бригади і 150-ї мотострілецької дивізії – ред.) –. ) і з’єднань у район Бахмута являє собою задіяння значної бойової потужності, яку російські війська в іншому разі могли б використати для підтримки наступальних операцій у Луганській і Харківській областях або для посилення оборонних операцій Росії на півдні України», – ідеться у звіті.

ISW не зафіксував розгортання елементів цих сил в інших частинах України.

Нагадаємо

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила 4 серпня, що російські війська продовжують стягувати велику кількість сил на бахмутському напрямку, сподіваючись повернути нещодавно втрачені панівні висоти на північ від міста Бахмут.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.