8 РОКІВ ЗА ҐРАТАМИ ОТРИМАВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ, ЯКИЙ ЗДАВАВ ВОРОГУ ПОЗИЦІЇ ВЛАСНОГО ГАРНІЗОНУ ФОТО

Новомосковський міськрайонний суд визнав військовослужбовця винним у передачі інформації про переміщення підрозділів ЗСУ представнику РФ.

Обвинувачений, будучи військовослужбовцем ЗСУ, не пізніше 15 квітня поточного року в месенджері Telegram встановив звʼязок із особою, яка має подвійне громадянство України та Росії. Цей чоловік є одним із активних учасників та адміністраторів телеграм-каналів антиукраїнської спрямованості та збирає інформацію розвідувального характеру. 

Фігурант погодився збирати і передавати цій особі відомості про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ, в яких сам проходив військову службу.

У квітні обвинувачений надіслав співрозмовнику текстові повідомлення про переміщення територією військового гарнізону зброї та озброєння.

У травні він відправив інформацію про розташування 340-ка військовослужбовців Збройних сил України і про переміщення територією гарнізону іноземного зенітно-ракетного комплексу для захисту повітряного простору від ракетного ураження.

У судовому засіданні чоловік визнав вину і начебто висловив жаль з приводу скоєного. Його власні пояснення і мотиви таких дій у вироку не наводяться.

Обвинувачений має двох неповнолітніх дітей і погашену судимість.

Щире каяття і активне сприяння розкриттю злочину суд визнав обставинами, що помʼякшують покарання.Тому обвинуваченому призначили покарання у мінімальному розмірі, передбаченому ч.3 ст.114-2 КК, – 8 років за ґратами.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.