Як українців обманюють у магазинах та на ринках - популярні схеми ФОТО

Багато українців неодноразово попадалися на хитрощі супермаркетів, і йдеться не лише про дикі знижки з червоними цінниками.

Продавці не соромляться все обіграти на свою користь, а неуважні покупці самі ведуться на обман. Існують найпопулярніші схеми, які потроху, але “крадуть” гроші з гаманця, тому варто виявити обережність.

Обман із вагами. Є низка маніпуляцій, які продавці використовують для того, щоб ваги показували непривильні цифри. Найчастіше це практикують на ринках, але й у супермаркетах трапляється. Якщо є сумніви, можна перевірити продукти на контрольних вагах або зважити той предмет, вагу якого ви знаєте. Наприклад, телефон.

Цінники та сума на касі. Ви сплачуєте на касі ту суму за товар, що вказана і на ціннику. Буває, коли касир пробиває багато всього, це вислизає від уваги. Тому навіть у чеку звіряйте усі ціни.

Маніпуляції зі здачею. Супермаркети часто встановлюють такі цінники, щоб усі округлення будет не на користь покупця. Це стосується таких цін – 9,96 грн, 9,97 грн, 9,98 грн або 9,99 грн. У таких випадках подітися нема куди і доводиться платити повноцінні 10 грн.

Знижки на шкоду здоров’ю. Продукти з терміном придатності, що минув, продавати заборонено, але магазини все одно це практикують і ставлять на такі позиції знижені ціни. Це дуже небезпечно для здоров’я.

Оманливі знижки. Знижки завжди привертають увагу покупців, і продавці спекулюють на цьому. Вони пропонують товари за нібито зниженою вартістю, але перед цим підвищують її.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.