Українка з карткою "ПриватБанку" розкрила схему шахраїв, списали 24 тисячі ФОТО

Клієнтка розповіла, що у неї з карти шахраї списали гроші, за рахунок поповнення невідомих номерів.

Українці продовжують скаржитися на обслуговування одного з найбільших державних банків країни “ПриватБанк”. Цього разу невдоволена клієнтка “ПриватБанку” розповіла, що у неї з картки шахраї списали гроші за рахунок поповнення невідомих номерів. І сума була не маленька, а цілих 24 тисячі гривень.

Про це стало відомо завдяки повідомленню незадоволеної клієнтки на порталі Minfin у розділі для відгуків.

“Відбулося списання кредитного ліміту банком, шахраями, не знаю ким, а саме на поповнення 3х мобільних номерів невідомих моєї матері на суму 24тис, без жодних повідомлень, підтверджень. У вас або з безпекою біда, або ви заразом. У цій ситуації нам тільки порадили придбати за 29 грн. на місяць страховку від шахрайства.
А поки сиділи у черзі, кожна друга людина з такою проблемою. Літнім людям, і кожному українцю краще придбати картку іншого банку, тому що цей банк не може гарантувати безпеку ваших коштів просто так, лише за 29 грн. на місяць. А те, що операційісти кажуть, що ми передали дані своєї картки та паролі від банкінгу, то все доводить шахрайство банку, бо крім поповнення мобільного та оплати комуналки цією карткою більше не користувалися. І жодних відвідувань сторонніх сайтів та дзвінків від шахраїв не було, бо інтернетом не користуються батьки. Дякую “ПриватБанку” за борг та нарахування відсотків у такий час, де кожна копійка як ковток повітря.”, – розповідає українка.

Українка з карткою "ПриватБанку" розкрила схему шахраїв, списали 24 тисячі ФОТО

Представники банку все-таки відповіли клієнтці, але в шаблонній формі, без надання вирішення цієї проблеми:

Українка з карткою "ПриватБанку" розкрила схему шахраїв, списали 24 тисячі ФОТО
Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.