У одній з областей в понад 20 селах оголосили карантин через сказ у котів та собак ФОТО

У Чортківському й інших районах Тернопільської області в домашніх тварин виявили сказ. Здебільшого вони заражаються інфекцією від лисиць.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Чортківської міської ради. Карантинні обмеження запровадили майже у двох десятках сіл.

“У Самолусківцях на сказ захворів кіт. Карантин буде діяти у Личківцях, Трибухівцях, Городниці Гусятинської громади. У Соколові це інфекційне захворювання теж виявили у кота. До списку загрозливої зони внесли Русилів та Скоморохи Золотопотіцької громади”, — йдеться в повідомленні.

Чиновники додали, що також через хворого на сказ кота з Пробіжної карантинні обмеження запровадили в прилеглих Жабинцях і Коцюбинчиках Васильковецької громади; Гадинківцях, Товстенькому, Колиндянах, Великих Чорнокінцях, Малих Чорнокінцях Колиндянської територіальної громади; Швайківцях, Шманьківцях Заводської громади та Пастушому Чортківської територіальної громади.

Крім того, обмеження будуть діяти в Котівці, Емелівці, Теклівці, Чагарях Копичинецької громади, тому що в Копичинцях на сказ захворів собака.

“За останні роки домашні тварини найчастіше заражаються цією інфекцією від лисиць. Ветеринари просять своєчасно вакцинувати своїх собак та котів від сказу”, — зазначили у Чортківській міській раді.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.