У Миколаєві вода підступає до зупинок громадського транспорту. Під загрозою населені пункти вздовж річки ФОТО

Унаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС стало затоплювати береги в Миколаєві, влада почала їх укріплювати. Під загрозою підтоплення зараз перебуває Снігурівська громада та 13 населених пунктів уздовж річки Інгулець.

Про це повідомили міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич у Telegram та голова обласної військової адміністрації Віталій Кім в етері телемарафону.

«На Намиві (мікрорайон у Миколаєві — ред.) у найнижчій точці пляжу вода підступає до зупинок громадського транспорту. Щоб не йшла далі на проїжджу частину і до будинків — укріплюємо берег. Техніка і комунальники працюють», — повідомив Сєнкевич.

Водночас Кім розповів, що в Миколаєві зафіксовано збільшення рівня води на 70 см: «Загрози немає, але ми спостерігаємо за ситуацією».

Наразі «реально під загрозою» перебувають Снігурівська територіальна громада та 13 населених пунктів уздовж річки Інгулець. Кім пояснив, що до вод Інгульця додалися води Дніпра, внаслідок чого рівень води в річці підвищився навіть більше, ніж у самому Дніпрі.

За словами очільника ОВА, зниження рівня води очікується завтра, 8 червня.

Він також повідомив, що у Снігурівській громаді зруйновано один міст і затоплено два, які ЗСУ щойно збудували. Коли вода зійде, буде зрозуміло, чи можливе їхнє відновлення, зазначив Кім.

Очільник ОВА також зауважив, що Миколаїв станом на зараз забезпечений питною водою, але можливість дефіциту зберігається.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.