Тризуб для "Батьківщини-матері" виготовлять з європейського металу. У Мінкульті кажуть, що в українському зафіксовані дефекти

КИЇВ. 25 липня. УНН. У Міністерстві кульутри заявили, що тризуб для “Батьківщини-матері” будуть виготовляти з європейського металу, оскільки на сталі, наданій металургійним комбінатом “Запоріжсталь”, зафіксовані дефекти, передає УНН.

Деталі

Як повідомили у Мінкульті, для тризуба було заплановано використання металу, ідентичного тому, з якого виготовили сам монумент Батьківщини-матері.

Сировину для проєкту планували брати як з європейського, так і з вітчизняного металургійного комбінату “Запоріжсталь”. Однак, партія сталі, що надійшла з цього комбінату, виявилася відмінною від закордонного аналога і вимог проєкту, додали у відомстві.

Цитата

“Надана комбінатом сталь мала різну товщину, що могло б вплинути на вагу усієї конструкції. Також матеріал мав багато пошкоджень, що ускладнило та сповільнило підготовчі роботи.

Тому було вирішено виготовляти тризуб для Батьківщини-матері з Європейської сталі. Також незважаючи на ці обставини, використання сталі європейського виробника не впливає на кошторис проєкту”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо

Міністерство культури та інформаційної політики України показало, як роблять тризуб для монумента “Батьківщина-мати” у Києві, проєкт якого реалізується за підтримки великого бізнесу. 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.