РФ готується "виправдати" втрату Херсона - ISW ФОТО

Російські пропагандисти почали створювати інформаційні умови для виправдання втрати Херсона та повного відступу окупантів із правого берега Дніпра. Про це йдеться у звіті аналітиків американського Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики звернули увагу на слова командувача військ РФ в Україні Сергія Суровікіна про те, що керівництво країни-агресора має ухвалити “важкі рішення” щодо Херсонської області та оголошену гауляйтером Володимиром Сальдо “евакуацію”.

“Заяви Суровікіна та Сальдо, ймовірно, спроба створити інформаційні умови для повного відступу Росії за Дніпро, що передасть (таким чином – ред.) місто Херсон та інші значні території Херсонської області українським захисникам, які ведуть контрнаступальні дії на півдні”, – сказано в звіті.

Крім того, аналітики наголосили, що російські загарбники також створюють інформаційні умови для атаки на Каховську ГЕС, яку вони можуть приписувати ЗСУ.

“Росіяни можуть вважати, що прорив дамби міг би прикрити їхній відступ з правого берега Дніпра і запобігти чи затримати просування України через річку”, – вважають у ISW.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.