Місія ЮНЕСКО для оцінки збитків від удару рф прибуде в Одесу найближими днями - Мінкульт

КИЇВ. 24 липня. УНН. До Одеси найближчими днями прибуде місія ЮНЕСКО, яка проведе попередню оцінку пошкоджень об’єктів культурної спадщини, що постраждали внаслідок російської атаки, повідомляє у понеділок Міністерство культури та інформаційної політики України, пише УНН.

Цитата

“Найближчими днями в Одесу прибуде місія ЮНЕСКО, яка проведе попередню оцінку пошкоджень об’єктів культурної спадщини”, – повідомили у МКІП.

При цьому у Мінкульті зауважили, що в організації підкреслили, що умисне завдання ударів по культурних об’єктах та їхнє знищення й пошкодження можна прирівняти до воєнного злочину. Проте росія досі має членство в ЮНЕСКО.

“Очікуємо активних дій задля збереження та відновлення нашого культурного спадку та закликаємо виключити росію зі складу країн-учасниць Організації”, – зазначили у МКІП.

Нагадаємо

В Одесі за одну ніч росіяни пошкодили 29 пам’яток архітектури, за даними МКІП. Серед них – пам’ятки культурної спадщини в межах об’єкта всесвітньої спадщини «Історичний центр Одеси» та його буферної зони.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, щодати оцінку постраждалим об’єктам мають представники ЮНЕСКО, яких очікують в Одесі.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.