Мер Білгород-Дністровського заявив, що його побили співробітники СБУ ФОТО

Мер Білгород-Дністровського на Одещині Віталій Граждан заявив, що його побили співробітники СБУ, у відомстві ж стверджують, що це сам градоначальник напав на правоохоронців під час обшуків у його кабінеті. Про це у вівторок, 18 жовтня, пише Українська Правда із посиланням на силовиків. Також про конфлікт із СБУ повідомив сам Віталій Граждан у Facebook.

“До мене вранці приїхали співробітники СБУ, начебто за якоюсь там кримінальною справою про порушення ведення війни, проводити обшук. Після того, як вони провели обшук, нічого не знайшли. Вже були підписані протоколи.

Потім, я прошу зосередити на цьому увагу, ми підписали всі документи. Я намагався вийти з кабінету, натомість співробітники спецпідрозділу, яких було троє, вони почали мене бити, скрутили, поклали на землю, під час того, коли клали на землю, били мене по обличчю”, – розповів мер.

У свою чергу представники СБУ у коментарі УП повідомили, що обшуки пов’язані з розслідуванням зловживань та фактів сепаратизму.

“Серед іншого мер підозрюється в махінаціях, пов’язаних із відшкодуванням збитків, завданих одному з об’єктів району внаслідок ракетного обстрілу. Тому правоохоронці прийшли, щоб провести обшук та вилучити документи, що підтверджують протиправні дії.

Незважаючи на наявність ордера, мер намагався перешкодити правоохоронцям і провокував бійку. Щоб запобігти зриву слідчо-процесуальних дій, співробітники СБУ застосували передбачений законом захід – одягли на нього наручники”, – пояснили в СБУ.

При цьому в СБУ зазначили, що фізичного насильства щодо мера не було.

“Навпаки, саме за фактом нападу на співробітників СБУ відкрито провадження щодо самого міського голови”, – уточнили там.

У СБУ додали, що заходи проходили в рамках одразу двох кримінальних проваджень, започаткованих за ч. 1 ст. 296 та ч. 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу України.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.