Майже 500 млн дол. на двох: у перший вікенд "Барбенгеймер" б’є усі касові рекорди

КИЇВ. 24 липня. УНН. За перший вікенд комедійний фільм “Барбі” у США зібрав 155 мільйонів доларів у прокаті, ставши найбільшим дебютом року. Історична драма Крістофера Нолана “Оппенгеймер” зібрала 80,5 мільйонів доларів, пише Variety, передає УНН.

Деталі

Фільм «Барбі» з бюджетом 145 млн дол. в американському прокаті зібрав рекордні 155 млн дол., у міжнародному – 182 мільйони доларів, додавши до загальної суми 337 мільйонів доларів. Глядачам і критикам сподобався фільм, початкова аудиторія якого на 65% складалася з жінок, хоча майже завжди відбувається навпаки для будь-якого фільму, який збирає понад 100 мільйонів доларів у дебюті.

Серед численних рекордів “Барбі” також – найбільший збір за вікенд прем’єрного прокату для фільму, знятого жінкою. “Капітан Марвел”, співрежисерами якого виступили Анна Боден і Раян Флек, раніше утримував цей титул зі зборами 153 мільйони доларів у 2019 році.

“Оппенгеймер” у міжнародному прокаті додав 93,7 мільйона доларів до загальної суми у 174 мільйони доларів. “По всьому світу ми бачили розпродажі квитків на сеанси о 4 ранку і людей, які годинами подорожували через кордони, щоб побачити “Оппенгеймера” у 70-міліметровому форматі Imax”, – каже генеральний директор Imax Річ Гелфонд.

З “Оппенгаймером”, який коштував 100 мільйонів доларів, Нолан вперше за понад два десятиліття не співпрацював з Warner Bros.

«Студії подарували глядачам дві унікальні, розумні та оригінальні історії, призначені для великого екрану. Люди зрозуміли, що відбувається щось особливе, і захотіли бути частиною цього», – каже президент і головний виконавчий директор Національної асоціації власників кінотеатрів, галузевої організації Майкл О’Лірі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихід “Дюни 2” можуть відкласти до 2024 року – ЗМІ

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.