4 українці один за одним померли, спускаючись у підвал за картоплею ФОТО

67-річна пенсіонерка спускалася до підвалу за картоплею, а потім спускалася, щоб її врятувати і не виліз більше ніхто.

У Львівській області сталася трагічна подія, в ході якої померло четверо людей.

Трагічне воно й досить таємниче, бо не одразу можна зрозуміти те, як усе сталося… за лічені хвилини. Вони по черзі спускалися до підвалу, і їхня смерть була миттєвою, бо там було багато гнилої картоплі.

Підвал відкритий майже 24 години, але з нього все одно смердить так сильно, що поблизу стояти просто нереально. Виявилося, що власники будинку, яким належить льох, минулого року зібрали величезний урожай картоплі, але не встигли все зібрати, тож безкоштовно роздають його односельцям — для курей, худоби. Вже не вперше туди прийшла 67-річна сусідка. Це була остання мить у її житті.

Вона спустилася до підвалу і після цього їй кілька разів намагався зателефонувати чоловік, але вона не брала слухавку. Тому він приїхав за нею, спустився і теж упав. Хазяйка вдома повернулася з роботи, побачила старих у підвалі і почала кликати на допомогу сусідів — належали два брати 45 і 52 років, теж спустилися… і теж не вийшли.

Усі четверо вже лежали в підвалі і за ними збирався лізти ще один сусід, але йому почало ставати погано ще десь на третій сходинці. В очах темніє. Тому він ледве виліз у двір, після чого мешканці села додумалися викликати рятувальників. І ті витягли тіла, але вже у спецзахисті.

До лабораторії було доставлено виміри концентрації повітря, результати показали, що там було значне перевищення небезпечних речовин — випаровування від картоплі, що проросла, почала гнити.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.