Великобританія має скористатися можливостями штучного інтелекту, щоб залишатися технологічною столицею - Сунак ФОТО
Великобританія має скористатися можливостями штучного інтелекту, щоб залишатися технологічною столицею - Сунак

КИЇВ. 12 червня. УНН. Британія повинна діяти швидко, щоб залишатися технологічною столицею, – сказав прем’єр-міністр Ріші Сунак лідерам технологічних компаній у понеділок, закликаючи їх зрозуміти можливості та виклики штучного інтелекту, пише Reuters, передає УНН.

Цитата  

Сунак, виступаючи на початку London Tech Week, зауважив, що «тектонічні плити технологій зміщуються».

«Ми повинні діяти – і діяти швидко – якщо ми хочемо не тільки зберегти нашу позицію однієї зі світових технологічних столиць… але піти ще далі і зробити цю країну найкращою у світі у розвитку та інвестуванні у технологічний бізнес”, – сказав Сунак. «Це моя мета. І я відчуваю терміновість і відповідальність переконатися, що ми схопимо її».

Деталі 

Зараз уряди в усьому світі намагаються знайти баланс, за допомогою якого вони зможуть оцінити й приборкати деякі потенційні негативні наслідки ШІ, не стримуючи інновації.

Британія в березні вирішила розділити регулятивну відповідальність за штучний інтелект між тими органами, які контролюють права людини, охорону здоров’я та безпеку, а також конкуренцію, замість того, щоб створити новий орган, присвячений цій технології.

Сунак кажу, що технологічний сектор лежить в основі його пріоритету для розвитку економіки, і окреслить, як уряд працюватиме з бізнесом, щоб отримати вигоду від можливостей, які надають трансформаційні технології, такі як ШІ, які прихильники порівнюють з появою Інтернету.

Великобританія має скористатися можливостями штучного інтелекту, щоб залишатися технологічною столицею - Сунак ФОТО

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.