В Австралії на берег викинуло уламки: після хвилі припущень в астронавтиці Індії заявили, що тут "жодної загадки"

КИЇВ. 19 липня. УНН. В Австралії на узбережжя викинуло уламки, після припущень про те, що це частина індійської ракети керівник космічного відомства Індії заявив, що гігантський металевий купол, який викинуло на австралійський пляж, безумовно, був частиною ракети, але не обов’язково індійської, повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

Деталі

На вихідних металевий уламок ракети було виявлено на пляжі Грін-Гед в Автралії. Циліндричний об’єкт, шириною близько 2,5 м і довжиною від 2,5 м до 3 м, викликав неабиякий ажіотаж серед людей на пляжі. Спочатку припускалось, що уламки можуть бути частиною MH370 – літака, який зник біля західного узбережжя Австралії в 2014 році з 239 пасажирами на борту.

Але авіаційні експерти невдовзі з’ясували, що цей предмет не міг бути з комерційного літака, і що, можливо, це паливний бак від ракети, яка на якомусь етапі впала в Індійський океан. Припускалось, що це може бути уламок індійської ракети, запущеної минулої п’ятниці на Місяць, але експерти швидко виключили цю версію.

Австралійське космічне агентство тоді заявило, що, можливо, гігантський циліндр міг впасти з “іноземної космічної ракети-носія”. Це призвело до припущень, що об’єкт був паливним баком PSLV – ракети-носія, яку Індійська організація космічних досліджень (Isro) регулярно використовує для запуску супутників у космос.

Оскільки одна з них востаннє використовувалася минулої п’ятниці для виведення на орбіту космічного апарату “Чандраян-3”, це викликало припущення, що уламки походять саме з неї – попри те, що експерти стверджують, що об’єкт пролежав у воді щонайменше кілька місяців. Фотографії, що демонструють його обширний покрив з морських жолудів, підтверджують цей аргумент.

В Індійській організації космічних досліджень заявили, що в цьому об’єкті немає “жодної загадки”, підтвердивши, що “це частина якоїсь ракети”.

“Це може бути PSLV або будь-яка інша, і поки ми не побачимо і не проаналізуємо його, ми не зможемо це підтвердити. Деякі частини PSLV, як відомо, впали в море за межами виключної економічної зони Австралії”,- прокоментували в Індійській організації космічних досліджень.

Вони додали, що уламки не становлять жодної небезпеки, і що “можливо, плавали протягом тривалого часу і, нарешті, досягнули берега”.

Влада Австралії поки не оприлюднює деталі, однак заявила, що розглядає цей об’єкт “як небезпечний”, а поліція попросила людей дотримуватися безпечної відстані. Деякі експерти вважають, що уламки можуть містити токсичні матеріали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Космічний телескоп Вебба показав вражаюче фото 50-ти зірок крупним планом

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.