У Конгресі США проведуть історичні слухання щодо НЛО

КИЇВ. 26 липня. УНН. У Палаті представників Конгресу США сьогодні заслухають свідчення трьох свідків щодо непізнаних аномальних явищ, або UAP, нового терміну, який охоплює не лише непізнані літаючі об’єкти (НЛО) у повітрі, але й будь-які кораблі чи явища, що спостерігаються у космосі чи під водою, які неможливо ідентифікувати, пише УНН з посиланням на Space.com.

Деталі

Слухання проводитимуться підкомітетом Палати представників з національної безпеки, кордону та закордонних справ і включатимуть свідчення колишніх американських військових та співробітників розвідувальної спільноти, які стверджують, що вступали в контакт з кораблями, які кидають виклик фізиці та відомим льотним можливостям, або навіть бачили докази “нелюдського інтелекту”.

Слухання в середу включатимуть свідчення двох колишніх льотчиків ВМС США, Раяна Грейвса та Девіда Фравора, які обидва стали свідками широко розрекламованих зіткнень з тим, що здавалося нетиповими авіасуднами, які діяли у військовому повітряному просторі США.

Окрім того, на слухання як свідка буде викликано Девіда Груша. Груш фігурував у звіті, опублікованому минулого місяця, у якому нагороджений колишній бойовий офіцер і ветеран розвідувальної спільноти Пентагону стверджував, що отримав “велику секретну інформацію про глибоко секретні програми, які, за його словами, містять непошкоджені та частково непошкоджені кораблі нелюдського походження”. Хоча заяви Груша були, м’яко кажучи, суперечливими, вони привернули увагу як великих агентств новин, так і політиків США, вказує видання.

Деякі члени Конгресу США також натякнули, що справді існують знання про НЛО/UAP, приховані від громадськості. «Бюрократи Пентагону та Вашингтона десятиліттями приховували цю інформацію, і ми нарешті збираємося пролити на неї світло», – заявив член палати представників Тім Берчетт у заяві комітету Палати представників з нагляду та реформ. «Ми залучаємо свідків, які заслуговують на довіру, які можуть дати публічні свідчення, тому що американський народ заслуговує на правду. Ми покінчили з приховуванням», – сказав він.

Грейвс, який відкрито заявляв про необхідність краще зрозуміти проблему UAP у зв’язку з безпекою повітряного простору, називає ці невідомі явища «невідкладною та критичною проблемою національної безпеки», які заслуговують на більш ретельне наукове вивчення. 

Доповнення

Це слухання в Конгресі є лише останнім у довгій низці важливих віх, що стосуються НЛО/UAP, а також уряду США та його федеральних агентств. Майже рік тому Міністерство оборони США створило профільне Управління з вирішення аномалій у всіх галузях (AARO), метою якого є збирання та аналіз усіх даних, доступних військовому та розвідувальному співтовариству США, пов’язаних з НЛО.

На слуханнях у квітні 2023 року директор AARO заявив, що офіс «поки не знайшов достовірних доказів позаземної активності, позаземних технологій чи об’єктів, що кидають виклик відомим законам фізики». Ці коментарі тепер різко контрастують із твердженнями свідків, які даватиму свідчення на слуханнях у середу.

NASA також нещодавно провело відкриті збори своєї незалежної дослідницької групи UAP, і очікується звіт цієї групи.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.