Рятувальники Каліфорнія використовують штучний інтелект, щоб помічати лісові пожежі

КИЇВ. 13 серпня. УНН. Каліфорнійські пожежники використовують штучний інтелект, щоб вчасно помічати лісові пожежі. Вони використовують програму ALERTCalifornia AI, яка за місяць роботи показала хороші результати, пише агентство Reuters, передає УНН.

Деталі

Зокрема камера помітила пожежу, що спалахнула о 3.00 за місцевим часом у віддаленому, зарослому чагарником національному лісі Клівленда. Тоді штучний інтелект попередив капітана пожежної служби, який викликав близько 60 пожежників. Загалом пожежу було ліквідовано через 45 хвилин.

Зазначається, що ALERTCalifornia AI розроблена інженерами Каліфорнійського університету в Сан-Дієго з використанням штучного інтелекту від компанії DigitalPath.

Окрім мережі камер, платформа збирає величезну кількість додаткової інформації, такої як аерофотографування для кількісного визначення рослинності, де можуть виникнути майбутні пожежі, і картографування поверхні Землі.

Літаки та безпілотники також збирають інфрачервоні дані та дані з інших довжин хвиль, які недоступні людському зору. Взимку платформа здатна вимірювати атмосферні річки та сніговий покрив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖШтучний інтелект, ймовірно, зможе передбачити новий спалах пандемії коронавірусу

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.