Nvidia побудує суперкомп'ютер на основі ШІ в Ізраїлі ФОТО
Nvidia побудує суперкомп'ютер на основі ШІ в Ізраїлі

КИЇВ. 29 травня. УНН. Корпорація Nvidia заявила в понеділок, що будує найпотужніший суперкомп’ютер зі штучним інтелектом (ШІ) в Ізраїлі для задоволення попиту клієнтів на додатки ШІ, інформує УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Nvidia, найдорожча у світі компанія з виробництва чіпів, заявила, що хмарна система коштуватиме сотні мільйонів доларів і буде частково введена в експлуатацію до кінця 2023 року.

Очікується, що система під назвою Israel-1 забезпечуватиме продуктивність до восьми екзафлопс обчислень ШІ, що зробить її одним із найшвидших суперкомп’ютерів ШІ у світі. Один екзафлоп може виконувати 1 квінтильйон – або 1000000000000000000 – обчислень в секунду.

Наприклад, ChatGPT від OpenAI був створений із використанням тисяч графічних процесорів Nvidia.

Система була розроблена колишньою командою Mellanox. Nvidia купила ізраїльського розробника чіпів Mellanox Technologies у 2019 році майже за 7 мільярдів доларів, перевищивши ціну Intel Corp.

Додамо

Минулого тижня Nvidia повідомила, що працювала з британським Університетом Брістоля над створенням нового суперкомп’ютера з використанням нового чіпа Nvidia, який конкуруватиме з Intel та Advanced Micro Devices Inc.

Nvidia побудує суперкомп'ютер на основі ШІ в Ізраїлі ФОТО

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.