Моряки вмс рф отримали особливе українське «привітання» зі святом – ГУР

КИЇВ. 30 липня. УНН. Військових моряків армії окупанта особливим чином привітали з днем вмс рф. Попередньо українські хакери підключились до російських систем масової розсилки повідомлень (рекламний spam). Про це УНН повідомляє з посиланням на Головне розвідувальне управління Міністерства оборони України.

Цитата

«Таким чином російські моряки, в тому числі командири вмс рф, отримали повідомлення на месенджери Viber, Telegram, WhatsApp. Моряки сердечно дякували за привітання і лише потім відкривали зазначене відео. Саме «привітання» містило відео з атаками на російські військові кораблі, в тому числі на крейсер «москва»», – йдеться у повідомленні ГУР.

В повідомленнях, розісланих окупантам, містилась «троянська» програма, яка знімає інформацію з телефонів та перенаправляє її на українські сервери. На даний час потік інформації, в тому числі конфіденційної, продовжується.

У ГУР додали, що одночасно зламано сервери трьох російських урядових сайтів. В тому числі сайт «євразійського економічного союзу» (https://digital.eaeunion.org/extranet/). На них також було розміщеної згадане відео і отримано доступ до закритої інформації.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.