Китай прагне створити «твердий» бар'єр безпеки навколо свого інтернету

КИЇВ. 16 липня. УНН. Президент Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Китай повинен побудувати «твердий» бар’єр безпеки навколо свого інтернету під наглядом керівної Комуністичної партії. Про це глава держави заявив у своєму останньому заклику захистити онлайн-дані та інформацію, пише Reuters, передає УНН.

Деталі 

Китай повинен наполягати на управлінні, експлуатації та забезпеченні доступу до інтернету відповідно до закону, сказав Сі в інструкціях, переданих офіційним особам, які взяли участь у дводенній зустрічі з кібербезпеки в Пекіні, яка завершилася в суботу.

«Ми повинні дотримуватися партійного управління інтернетом і дотримуватися (принципу) змусити інтернет працювати на людей», — цитує слова Сі Цзіньпі державне інформаційне агентство Сіньхуа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китайські компанії розробляють власні платформи ШІ, щоб конкурувати з Google і Microsoft

Доповнення 

В останнє десятиліття Сі зробив збереження безпеки пріоритетом, і його концепція безпеки охоплює все: від політики та економіки до навколишнього середовища та кіберпростору.

У 2015 році Китай прийняв закон про національну безпеку з ширшою сферою дії, щоб включити його кіберпростір. Через рік був прийнятий закон, який містив вимоги щодо перевірки безпеки та зберігання даних на серверах у Китаї.

У 2021 році Китай запровадив правила щодо так званої критичної інформаційної інфраструктури.

Цього року законодавці оновили антишпигунське законодавство, заборонивши передачу інформації, пов’язаної з національною безпекою, і розширили визначення шпигунства.

Навігація щільною мережею китайських правил і законів щодо даних та інформації в інтернеті не без ризику для компаній.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.