Контент, який створив ШІ, OpenAI та Google будуть позначати водним знаком - Білий дім

КИЇВ. 23 липня. УНН. У Білому домі заявили, що контент, який був створений за допомогою штучного інтелекту, будуть позначати водним знаком. Зокрема, на це погодились OpenAI, Google і Meta. Про це заявив президент США Джо Байден, повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Деталі 

За словами Байдена, компанії штучного інтелекту добровільно взяли на себе зобов’язання перед Білим домом запровадити такі заходи, як позначення водяних знаків на створеному штучним інтелектом контенті, щоб допомогти зробити цю технологію безпечнішою.

“Ці зобов’язання є багатообіцяючим кроком, але нам потрібно ще багато працювати разом”, – сказав президент.

Компанії, до яких також входять Anthropic, Inflection, Amazon.com і партнер OpenAI Microsoft, пообіцяли ретельно тестувати системи перед їх випуском і ділитися інформацією про те, як зменшити ризики та інвестувати в кібербезпеку.

За даними видання, цей крок розглядається як перемога для зусиль адміністрації Байдена щодо регулювання технології, яка пережила бум інвестицій і популярності серед споживачів.

“Ми вітаємо лідерство президента в об’єднанні технологічної індустрії, щоб виробити конкретні кроки, які допоможуть зробити штучний інтелект безпечнішим, безпечнішим і кориснішим для суспільства”, – йдеться в повідомленні Microsof.

Нагадаємо

Білий дім повідомив, що сім провідних компаній у сфері хай-тек зобов’язалися проводити тестування, у тому числі – щоб запобігти завданню шкоди суспільству.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.