Компанія Neuralink Ілона Маска отримала дозвіл на випробування мозкових чіпів на людях ФОТО
Компанія Neuralink Ілона Маска отримала дозвіл на випробування мозкових чіпів на людях

КИЇВ. 27 травня. УНН. Компанія Neuralink Ілона Маска отримала схвалення Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) на випробування мозкових чіпів на людях. Про це пише УНН з посиланням на NS Medical Devices.

Деталі

Як зазначається, компанія Neuralink займається виробництвом мозкового імплантату під назвою Link, який призначений для того, щоб пацієнти з важкими дегенеративними захворюваннями, такими як бічний аміотрофічний склероз (БАС) могли спілкуватися зі своєю сім’єю, керуючи курсором та друкуючи думки.

Ілон Маск вважає, що мозкові імплантати можуть забезпечити телепатію, а також лікувати деякі захворювання, такі як ожиріння, аутизм, депресія та шизофренія.

Компанія Neuralink у Twitter написала, що їх технології, одного дня, зможуть допомогти багатьом людям.

“Це результат неймовірної роботи команди Neuralink у тісній співпраці з FDA, що є важливим першим кроком, який одного разу дозволить нашій технології допомогти багатьом людям”, – зазначили в компанії.

Вони додали, що набір пацієнтів для участі в її клінічних випробуваннях ще не розпочато, і більше деталей буде доступно найближчим часом.

У березні 2023 року FDA відхилило заявку Neuralink на випробування мозкових чіпів на людях через ризики безпеки та багато інших проблем.

Деякі серйозні занепокоєння були викликані ймовірністю міграції проводів імплантату в мозок, літієвою батареєю, а також складністю вилучення чіпа без пошкодження тканини мозку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Microsoft інтегрує Copilot, персонального помічника зі штучним інтелектом, у Windows

Компанія Neuralink Ілона Маска отримала дозвіл на випробування мозкових чіпів на людях ФОТО

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.