Google тестує інструмент штучного інтелекту, який може генерувати новини

КИЇВ. 20 липня. УНН. Google тестує нову технологію штучного інтелекту під кодовою назвою Genesis, яка може генерувати новини, повідомляє Engadget, пише УНН.

Деталі

Технологічний гігант продемонстрував нову програму перед кількома американськими виданнями. За повідомленнями людей, які були свідками презентації, Genesis може створювати копії з даних, що надходять до нього, будь-то поточні події чи інші види інформації. Очевидно, Google вважає, що журналісти могли б використовувати його як своєрідного помічника для автоматизації завдань і вивільнення часу для інших речей.

Джефф Джарвіс, професор журналістики в Міському університеті Нью-Йорка вважає, що журналісти повинні використовувати цей інструмент, “якщо ця технологія може достовірно передавати фактичну інформацію”. Оскільки Google ще не запустив Genesis, американські видання ще не можуть сказати, чи може в технологія ШІ призвести до поширення дезінформації.

Google швидко впроваджує технологію штучного інтелекту, намагаючись наздогнати компанію OpenAI, яку підтримує Microsoft. Її технологія штучного інтелекту Bard була спіймана на поширенні дезінформації, щойно вона дебютувала в Twitter.

Нещодавні спроби деяких видань використовувати інструменти штучного інтелекту закінчилися не дуже добре. Виданню CNET довелося випустити виправлення після того, як стало відомо про суттєві помилки в більшості з 77 статей, написаних машиною, які воно опублікувало під рубрикою CNET Money. А на початку цього місяця сайт io9, що належить Gizmodo, опублікував статтю про “Зоряні війни”, повну помилок, приписуваних “боту Gizmodo”. Заступник редактора io9 Джеймс Вітбрук заявив, що редакція сайту не брала жодної участі в її публікації, а отже, не мала можливості відредагувати її перед виходом у світ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США почали розслідування щодо розробника ChatGPT

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.