ChatGPT тепер доступний для Android – Україна є серед країн, які можуть завантажити застосунок

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Чатбот зі штучним інтелектом ChatGPT тепер доступний на пристрої Android. Серед країн, які можуть завантажити застосунок, є Україна, передає УНН.

Деталі

Компанія OpenAI відкрила доступ до застосунку ChatGPT для користувачів Android з України. Застосунок уже можна завантажити в Google Play.

Додаток став доступним більш ніж у 160 країнах, включно з Великою Британією, Канадою та країнами ЄС. Для його роботи потрібна ОС Android 6.0 або вище.

“Ми пишаємося тим, що можемо надати доступ до ChatGPT багатьом країнам, регіонам і територіям, і постійно додаємо нові. Географічна різноманітність і широке поширення переваг дуже важливі для нас, і ми наполегливо працюємо над тим, щоб збільшити кількість місць, до яких ми можемо надати безпечний доступ”, – зазначають розробники.

Доповнення

ChatGPT – це чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI, здатний працювати в діалоговому режимі, підтримує запити природними мовами. Має широкі можливості: написання коду, створення текстів, можливості перекладу, отримання точних відповідей і використання контексту діалогу для відповідей.

18 лютого 2023 року міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що після переговорів, офіційних листів, дзвінків та зустрічі з представниками OpenAI – ChatGPT став доступним для реєстрації користувачам з України.

Зі слів голови Мінцифри, програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні запрацював чатбот Google на основі штучного інтелекту – конкурент ChatGPT

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.