Apple провела щорічну презентацію: показали новий MacBook Air, Mac Pro, нову iOS 17, iPad OS, Mac OS, Кодзиму та кілька нових додатків ФОТО
Apple провела щорічну презентацію: показали новий MacBook Air, Mac Pro, нову iOS 17, iPad OS, Mac OS, Кодзиму та кілька нових додатків

КИЇВ. 6 травня. УНН. Компанія Apple провела щорічну конференцію для розробників WWDC 2023, в рамках якої представила низку оновлених продуктів, повідомляє УНН з посиланням на Mash.

Деталі 

Найбільш довгоочікуваними були Apple Vision Pro – окуляри доповненої реальності. 

Також презентували наступне:

  • Mac Air виріс до 15-дюймової діагоналі, а начинку нову не завезли. Все працюватиме на торішньому залозі з процесором M2.
  • Mac Studio матиме процесори M2 Max і M2 Ultra. Останній це новий чіп, який підтримує до 192 ГБ ОЗУ.
  • Mac Pro на чіпі Apple Silicon.
  • iOS 17. Тепер можна налаштовувати зображення контактів — майже як шпалери на робочому столі. В iMessage можна шукати по фільтрах, розшифровувати голосові повідомлення та автоматично повідомляти родичів, коли ви дійшли до потрібної точки на карті. Новий режим годинника StandBy, а також можливість залишити відеоповідомлення людині, якій ви не змогли додзвонитися по FaceTime.
  • iPad OS. Інтерактивні віджети, кастомізований екран блокування, як в iPhone, покращили функціонал Stage Manager, додаток “Здоров’я” та новий інструмент роботи з PDF.
  • MacOS Sonoma. Повернули віджети, їх можна знову переміщати по екрану. З’явився “Ігровий режим”, у якому всі ресурси макбука працюватимуть на продуктивність гри. Щоправда, їх все ще три штуки, з яких одна вилітає, а дві просто не працюють.
  • КОДЗИМА. Хідео приїхав до Купертіно, щоб розповісти, що тепер його творіння Death Stranding працюватиме на комп’ютерах Apple. 
  • AirPods отримають адаптивний звук. Майже як адаптивний шумодав гучність музики змінюється в залежності від обставин навколо вас.
  • watchOS 10. Два нові циферблати, швидкий доступ до віджетів через коліщатка, покращення для велосипедистів та гольфістів та новий 3D-вид компаса для Apple Watch Ultra.

Apple провела щорічну презентацію: показали новий MacBook Air, Mac Pro, нову iOS 17, iPad OS, Mac OS, Кодзиму та кілька нових додатків ФОТО

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.