Зеленський закликав лідерів Латинської Америки надати Україні гуманітарну допомогу

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю латиноамериканським ЗМІ наголосив, що країни Латинської Америки можуть допомогти Україні гуманітарно, наприклад поділитися досвідом у розмінуванні або відбудові міст, передає УНН.

Цитата

“Не всі держави можуть допомогти нам зброєю, через законодавство чи тому, що її у них немає”, – сказав Зеленський, додавши, що гуманітарна допомога є одним із напрямів, у якому латиноамериканські уряди “можуть бути корисними” Україні.

Деталі

Зеленський підкреслив, що “важливо розуміти”, що війна в Україні триває через неспровоковану агресію росії і звернувся до лідерів з проханням надання гуманітарної допомоги. За словами президента, країни Латинської Америки можуть поділитися з Києвом “своїм досвідом розв’язання проблем”, у тому числі в розмінуванні територій, відновленні міст або підтримці продовольчої безпеки.

Крім цього, він висловив зацікавленість у проведенні саміту з лідерами Латинської Америки чи в Європі, чи на американському континенті, і вкотре звернувся до цих країн із проханням підтримати повністю або в одному з десяти пунктів українську “Формула миру”.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський запропонував президенту Бразилії Лулі да Сілві виступити у якості регіонального лідера та влаштувати йому зустріч із лідерами країн Латинської Америки, щоб вони почули послання України.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.