Зеленський: росії потрібно, щоб продовольчий ринок розвалився

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні заявив, що росія завдає ударів по одеських портах, аби розвалити світовий продовольчий ринок, пише УНН.

Цитата 

Президент заявив, що, завдаючи ударів по зерновій інфраструктурі України, росія веде битву не лише проти нашої держави.

“москва веде битву за глобальну катастрофу: цим божевільним потрібно, щоб продовольчий ринок світу розвалився. Цінові кризи їм потрібні, збої в постачанні. Хтось там у них думає, що зможе на цьому заробити. Хтось там у Москві сподівається, що нібито щось собі виторгує. Це дуже-дуже небезпечні сподівання”, – зауважив Зеленський.

Деталі

Зеленський повідомив, що українським силам ППО в останню атаку росією безпілотниками по Україні вдалось збити 37 “Шахедів”. Однак попри це є влучання в інфраструктуру міста Одеса.

Зеленський сказав, що Україна разом з партнерами робить максимум зусиль для збільшення систем протиповітряної оборони.

“Дуже важливо, щоб світ не звикав до цього російського терору. Кожне влучання – це спільна проблема. Не лише України, але й усіх тих у світі, чию стабільність росія намагається знищити, коли бʼє по наших портах, по нашій інфраструктурі”, – сказав він.

Нагадаємо

Російські війська уночі атакували інфраструктуру портів Дунайського кластеру, пошкоджено майже 40 тис. тонн зерна, яку очікували країни Африки, Китай, Ізраїль.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.